BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Albaylift Asansör Firması

Albaylift Asansör Firması

Albaylift Asansör firması, kurulduğu günden bu yana kalite odaklı yaklaşım doğrultusunda faaliyet gösteren ve teknolojik gelişmelere açık olan sektörün önde gelen asansör şirketlerinden biridir. İşinde deneyimli ve uzman çalışan kadrosu sayesinde bütün süreçlerde siz değerli müşterileri için hizmet vermektedirler. Albaylift asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak üretilmekte olan oldukça kaliteli ve modern ürünlerdir.

Albaylift asansör şirketi bünyesinde üretilen birçok farklı kategoride asansör çeşidi bulunmaktadır. Bunlar yük asansörleri, araç asansörleri, engelli lift ve asansörleri, makaslı yük platformu, insan asansörleri, katlı otopark, araç platformu ve daha birçok çeşit bulunmaktadır.

Teknolojik Asansörler

Albaylift, faaliyete geçtiği günden günümüze değin kaliteli ve güvenilir bir şekilde asansör hizmetleri sunmaktadır.  Sağlamış olduğu bu asansör hizmetlerini sıralayacak olursak; yük asansörü, araç asansörü, engelli lift ve asansörü, makaslı yük platformu üretmektedir. Aynı zamanda katlı otopark, döner tabla platformu, personel yükseltici platformu, insan asansörleri, araç platformu hizmetleridir.

Albaylift Asansör Firması

Albay Lift Yük Asansörü ve araç asansörü üretimi; yüklerin kişi eşliğinde taşınması için kullanılan asansör çeşitlerinden biridir. Depolar, alışveriş merkezleri, hastaneler, fabrikalar gibi yük taşıma işlerinin çok fazla olduğu alanlarda kullanılmaktadır. Yük asansörlerinde insan asansörlerinde olduğu gibi konfor ve hız aranmamaktadır. Çünkü yük asansörünün kullanım amacında eşya veya malzeme taşımaktadır.

Alışveriş merkezleri, iş yerleri, okul, resmi kurum, hastane ve gibi alanlarda malzeme taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle yarı açık ve kabinli olarak üretilmektedir. Aynı zamanda yük asansörleri ihtiyaçlar doğrultusunda iç ve dış alanlara uyarlanabilen bir asansördür.

Yük asansörleri tahrik sistemi hidrolik veya makineli olarak tercih edilmektedir. Seyir mesafelerinin fazla olmadığı orta yükseklikteki binalarda kullanılmaktadır. Hidrolik yük asansörü çözümü ile hem konforlu seyir sağlanabilir hem de işletme maliyeti açısından önemli derecede bir tasarruf sağlamaktadır.

Yük asansörlerinin kapı tipleri ihtiyaçlarınıza göre özel olarak istenilen temiz açıklığı ve yüksekliği sağlanacak şekilde yarı otomatik çift kanatlı veya tam otomatik olarak üretmektedir. Yük ve araç asansörlerinin üretiminde zeminlerin özellikle kaymaz malzemelerden üretilmesine kesinlikle dikkat edilmelidir.

Albaylift Asansör‘ün yük asansörü ve yük asansörü fiyatları için  hemen tıklayın.