BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Albaylift Asansör Hakkında Bilgi

Albaylift Asansör Hakkında Bilgi

Albaylift Asansör Hakkında Bilgi; Gelişen teknoloji ve alım gücünün artması ile çoğalmış olan araç sayısı, otopark problemini ortaya çıkarmıştır. Her geçen gün değerlenen bölgelerde binaların etkin kullanımı için araziyi doğru ve tasarruflu bir şekilde değerlendirilmektedir. Maliyeti yüksek ve çok alan kaplayan rampaların yerine araç asansörleri, araç platformu yada otopark sistemleri kullanılmaya başlanmıştır.

Kısa seyir mesafeleri için hidrolik sistemler tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra günlük yaşantımızda dişlisiz senkron motorlu, enerji verimliliği yüksek ve yağ gerektirmeyen motorları ile çevre dostu sistemler de tercih edilebilmektedir.

Albaylift Asansör Hakkında Bilgi

Albaylift Araç Asansörü firması sizlere en etkili ve faydalı çözümler sağlayacak araç asansörü üretiminde sektöründe adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Ayrıca araç asansörünün gerektiği projelerinizin hazırlanması için gerekli ölçüler için irtibata geçebilirsiniz.

Arama motorları aracılığı ile https://www.albaylift.com/ linki üzerine tıklayabilirsiniz. Böylelikle Albaylift kuruluşunun resmi web sitesine erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede yük asansörleri hakkında geniş çaplı bir bilgiye sahip olabilirsiniz. İsterseniz aşağıda belirtilmiş olan iletişim bilgilerini kullanarak şirket ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Albaylift iletişim bilgileri aşağıdaki belirtildiği gibidir:

Telefon: 0 (216) 390 38 25

Cep: 0 (546) 740 38 25

Asansörler Hakkında

Araç asansörü, araçlarınızın özellikle katlı otoparklarda hızlı ve güvenilir bir şekilde katlar arasında taşınması işlemini sağlamaktadır. Her geçen gün insan sayısının artması ile orantılı olarak ihtiyaç duyulan araç sayısı da artmaktadır. Bu doğrultuda araç sayısının da artması ile birlikte katlı otoparklar inşa edilmiştir. Katlı otoparkların inşa edilmesi ile de araç asansörlerine ihtiyaç duyulmuştur. Bu sayede araç asansörleri üretimi yapmakta olan birden fazla şirket kurulmuştur. Albaylift, bu şirketler arasında kurulduğu günden bu yana edinmiş olduğu tecrübeler sayesinde öncü olmayı başarmıştır.

Yük asansörlerinin kapı tipleri ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmaktadır. İstenilen temiz açıklığı ve yüksekliği sağlanacak şekilde yarı otomatik çift kanatlı veya tam otomatik olarak üretilebilmektedir. Yük ve araç asansörlerinin üretiminde zeminlerin özellikle kaymaz malzemelerden üretilmesine kesinlikle dikkat edilmelidir.

Albaylift Asansör‘ün yük asansörü ve tüm hizmetleri için  hemen tıklayın.