BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Ankara Gürşah Demir Hakkında

Ankara Gürşah Demir Hakkında

Ankara Gürşah Demir inşaat demiri üretimi yapan firmamız; müşterilerine bilgi vererek hizmet vermeye özen göstermektedir. Tüm aşamaları müşterilerine sunar ve müşterilerinin doğru alışveriş yapmalarını sağlamaktadır.

İnşaat sektörüne yeni başlamış olan bir müşterinin bu ayrımları yapabilmesi oldukça zordur. Bu sebeple bilinçli firmalardan alışveriş yapmalı ki inşaat ve demir sektörüne karşı bilinçli olabilsin. İnşaat demiri alışverişi yapacak müşterilerin demir konusunda bilgi sahibi olması büyük bir avantajdır. Her çeşidi ile üretilen inşaat demiri ve çeliğin inşaatlarda kullanılabilir, sağlam ve kullanım avantajı fazla olanı tercih etmeli ki yapacağı binalar sağlıklı olsun. İnşaat demirleri standart olarak 12 m boyunda üretilir ve inşaat demirleri soğukta burularak yüzeyinde nervürler oluşturulmaktadır. Kaliteli ve sağlam bir inşaat için inşaatın temelinin ve kolonlarının sağlam olması gerekir. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli şey inşaat demiridir. Çünkü inşaat demiri inşaatı ayakta tutan en önemli malzemelerden biridir.

Gürşah Demir firması inşaat demir dışında çelik hasır, çelik lama, inşaat çivisi, bağ teli gibi ürünleri de üretmektedir.