BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat, hem; Türkiye genelinde hem de İstanbul’da yoğun olarak, ağır yük taşımacılığında hem de lojistik konusunda oldukça tecrübeli kurumsal köklü bir şirkettir.

İstanbul’un her noktasına ve İstanbul çıkışlı Türkiye’nin dört bir yanına evden eve taşımacılık, ofis, büro taşımacılık, parça taşımacılık vb. bütün taşımacılık işlemlerini kaliteli, güvenilir ve zamanında yaparak sizlerin beğenisini kazanmayı görev edindik.

Ekibimiz görevlerini tamamladıktan sonra yapılacak bir değişiklik ve istek doğrultusunda son kontrolleri gerçekleştirmektedir. Bulunduğumuz bölgede saygın ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde önde gelen firmalardan biri olarak Savaş Moving’e danışmadan taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmeyiniz.

Evlerde ve ofislerde kullanılmayan eşyalar firmamız tarafından özenle paketlenmiş bir şekilde muhafaza edilmektedir. Böylelikle depolanacak eşyalarınızın zarar görmesi veya deforme olması engellenmiş olur. .
. Her türlü eşya için sağlayabileceğimiz depolama koşulları sayesinde soğukta, sıcakta, kutuda, kapalı bölmede vb. koşullarda kesime saklanması gereken her türlü maddi ve manevi önemi olan eşyanız güven duyacağınız koşullarda saklanmaktadır

Geri iadesi istenen tüm eşyalar 1 iş günü içinde adreslere gönderilmektedir.

Günlük, haftalık, aylık, yıllık gibi farklı periyotlarla kiralama hizmeti sunmaktayız.

Yılların bizlere kattığı tecrübe ve deneyimlerle siz değerli müşterilerimize geçmişte olduğu gibi gelecekte de sizlere profesyonel hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Yasalara ve markalara uygun hareket ederek, hızlı, doğru ve hatasız iş yapmak için çağdaş kaliteyi ve sağlıklı hizmet anlayışını geliştirmekteyiz. Sektörü kendi ülkemizde ve dünyada kendi şirket profillerinizde yükselterek yönlendiren bir şirket olmak için her gün çalışmaktayız.

Koltuk ve eşyalarınızı yeni adreslerine güvenli ve hızlı bir şekilde en ekonomik fiyatlarla taşımaktayız. Eşyalarınız taşınma esnasında hiçbir hasar görmeden güvenle yeni adreslerine ulaştırılıyor ve kurulumları gerçekleştiriliyor. Sizlere sunduğumuz bu kaliteli hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Hattın diğer ucunda hizmet verebilmek adına sizleri bekliyor olacağız. Müşteri odaklı hizmet vermekteyiz ve sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ataşehir olmak üzere çevre ilçelerinde de Erenköy  gibi Erenköy ev taşıma hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.