BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Dr Oto Ekspertiz Hakkında

Dr Oto Ekspertiz Hakkında

Dr oto ekspertiz Ümraniye, oto ekspertiz firması olarak Ümraniye ve çevresinde hizmet vermektedir. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına alanında uzman personelleri ve son teknoloji ürünleri ile hizmetlerine devam etmektedir. Ekspertiz denildiği zaman akla ilk olarak aracın detaylı bir şekilde incelenmesi gelmektedir. Ümraniye araç ekspertiz de araç satın almak isteyen kişilerin aracın geçmişinde nelerle karşılaştığını, herhangi bir yerinde arıza olup olmadığını, değişen parçaları olup olmadığını ortaya çıkarmaktadır. Sözlü ve yazılı olarak Firma ekspertiz rapor oluşturmakta ve bu rapor müşterilerine detaylı bir şekilde aktarılmaktadır.

Oto Ekspertiz Ümraniye Firması

İstanbul’un Ümraniye ve çevresinde kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İşinde uzmanlaşmış olan deneyim sahibi kadrolu çalışanları aracılığı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedef edinmiş ve bu hedeflerine de kısa süre içerisinde ulaşmayı başarmışlardır.

Aracınız için süspansiyon testi, fren testi, motor testleri, boya kaporta testleri ve daha bir çok testi çok kısa bir süre içerisinde yaptırabilirsiniz. Böylece sonucunu öğrenme imkanı bulabilirsiniz. Firmanın sağladığı ekspertiz servis hizmetinden yararlanmak için oluşturulmuş link üzerine tıklayabilirsiniz. Böylelikle hızlı bir şekilde ilgili web sitesi üzerinden detaylı bilgiye ulaşma imkanı yakalayabilirsiniz.