BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Forces Asansör Firması Hakkında

Forces Asansör Firması Hakkında

Forces Makina, teknolojik gelişmeleri sıklıkla takip eden ve kalite odaklı çalışan kurumsal bir firmadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyetine vermiş olduğu özen sayesinde sektörde aranan bir firma olmayı başarmıştır.  İşinde uzman ve deneyimli olan en üst kadrosundan en alt kadrosuna kadar kalifiye çalışanları ile müşterileri için en kaliteli hizmeti vermektedir. Firmanın araç asansörü, yük asansörü vb. asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak üretilmekte olan oldukça kaliteli ve modern ürünlerdir.

Forces Makina Hakkında

Forces Makina asansör firmasında üretilen farklı kategoride asansör çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise şunlardır.  Yük asansörleri, araç asansörleri, engelli lift, makaslı lift ve asansörleri, makaslı yük platformu, insan asansörleri, katlı otopark, araç platformu, tır rampası ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Forces hizmetleri hakkında  detaylı bilgi almak için https://forcesmakina.com/ linkine tıklayabilirsiniz. Böylelikle şirketin web sitesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yük Asansörleri

Yük asansörleri yük taşımak amacıyla üretilmiş olan asansörlerdir. İnsan asansörlerine göre bu asansörlerde konfor ve hız aranmamalıdır. Çünkü, yük asansörleri ile malzemeler veya paketler binaların kat aralarına taşınmasını sağlamaktadır.

Yük asansörleri fabrikalarda, depolarda, binalarda, alışveriş merkezlerinde ve ihtiyaç duyduğunuz her alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Asma katlara, bodrum katlarına veya  çok katlı bir binanın herhangi bir seviyesine emniyetli, verimli, hızlı ve rahat bir şekilde erişim sağlamaktadır. Aynı zamanda yük asansörleri 100 kg ile 15000 kg dan daha fazlasını taşıyacak kapasitede tasarlanabilmektedir. Ayrıca tek kolonlu, çift kolonlu ve dört kolonlu tahrik düzeni ile imal edilmektedir. Bunun yanı sıra en ağır şartlarda dahi kullanımı olacak şekilde imal edilmektedir. Forces Makina asansörleri Yük Asansörü Üretimi ile Türkiye’de adını duyurmayı başarmış bir firmadır.

Forces asansör firmasının vermiş olduğu hizmetler hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olmak isterseniz bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz. Bu sayede ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yük asansörlerinin kapı tipleri ihtiyaçlarınıza göre özel olarak istenilen şekilde imalatı yapılmaktadır. Temiz açıklığı ve yüksekliği sağlanacak şekilde yarı otomatik çift kanatlı ya da  tam otomatik olarak üretilebilmektedir. Zeminlerin özellikle kaymaz malzemelerden üretilmesine, yük ve araç asansörleri üretilirken mutlaka dikkat edilmelidir.