BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Forces Asansör Firması

Forces Asansör Firması

Forces Makina Firması Hakkında bilgi edinmek için hemen müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Firma her ihtiyaca göre asansör üreterek sektörünün liderleri arasına girmeyi başarmıştır. Bu sayede bir çok ürün çeşitleri bulunmaktadır. Yük Asansörleri; elektrik ile çalışan, çelik halatlarla çekilen ve çoğunlukla dik raylar arasında hareket eden; binalarda insanları ve yükleri yukarıya çıkarıp aşağıya inmesini sağlayan teknolojik bir istemdir.

Yük Asansörleri

Özellikle yüksek katlı binaların artması ile insanların asansör kullanması en önemli etkenlerden biri haline gelmiştir. Genellikle apartmanlarda, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, fabrikalarda, depolarda ve okullarda çok fazla edilmektedir. Büyüklüğü, genişliği, tonajı ve özelliği kullanılacağı ortama göre  değişiklik göstermektedir. Örneğin; fabrikalarda yük asansörü, hastanelerde sedye asansörü, otoparklarda ise araç asansörü kullanılmaktadır. Özellikle sık ortamlarda asansör kullanımı insan hayatını oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Asansörlerinin kapıları tam ya da çarpma kapı diye isimlendirilen yarı otomatik şekilde tasarımı yapılmaktadır. Bazı yerlerde araç asansörü iç kabin kapısı yoktur. Fakat araç asansörünün yapılmasında dikkat edilecek hususlardan en önemlisi şudur ki Asansör Yönetmeliği kapsamında kapalı olarak tasarım planlanmış ise kabin kapısı zorunlu hale gelmektedir.

Forces Makina Firması Hakkında

Kurulduğu günden bugüne kadar Forces Makina, birden çok asansör çeşitleri ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Forces araç asansörü, yüksek katlı olan otoparklarda araçların katlar arasında taşınmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda her geçen gün artan nüfusla artan araç otopark ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Bu nedenle artık binaların üst veya alt katları otopark olarak kullanılmaktadır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu asansörler sayesinde araçlarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde taşınma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Firma sahip olduğu kalite belgeleri ve referansları ile de kalitesini kanıtlamayı başarmıştır. Kalite odaklı yaklaşımı sunan ve müşteri memnuniyetini önemseyen firma, çalışmalarını da bu ölçüde titiz ve özenlikle yapmaktadır. Sizler de Forces Makina aracılığı ile asansör yaptırmak isterseniz, firmanın online web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hatta ilgili web siteye hızlı bir erişim için bağlantı metni üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

O halde hemen Forces Makina ile iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com