BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Forces Makina Asansörleri Hakkında

Forces Makina Asansörleri Hakkında

Forces araç asansörü firması, uzun yılların vermiş olduğu deneyimleri kullanarak bugüne kadar gelmiştir. Ayrıca birden fazla asansör çeşitliliği sayesinde sizlere her daim kaliteli bir hizmet vermeye devam etmektedir. Yüksek katlı olan otoparklarda ve binalarda araçların alt ve üst katlar arasında kolay bir şekilde hareket etmesini sağlayan araç asansörleridir. Aynı zamanda en kaliteli ve garantili malzemeler kullanılarak üretimleri gerçekleşmektedir. Bu sayede araç asansörleri daha uzun ömürlü ve kaliteli olmaktadır.

Sahip olduğu referansları ile firma, asansör sektörünün liderleri arasında olmayı başarmıştır. Hedeflerinde önceliğini müşteri memnuniyeti olarak belirlemektedir. Aynı zamanda bunu  kalite odaklı çalışmalarında da göstermektedir.

Forces Makina firmasından her zaman  teklif alabilirsiniz. Hatta ilgili web sitesine hızlı bir erişim sağlamak için https://www.forcesmakina.com/ web sitesinin linki üzerine tıklayabilirsiniz.  Veya aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com