BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Mobilya’da Kalitenin Adresi  All Home Avm

Mobilya’da Kalitenin Adresi  All Home Avm

All Home AVM olarak mobilya sektöründe uzun süredir kendinden emin bir şekilde müşterilerin beğenisini kazanarak ilerlemekteyiz. Bir evin dekoratif yapısını değiştirecek bütün mobilya takımları ve aksesuarların satışını gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden önde tutarak edindiğimiz vizyon ve misyonumuz ile hizmetimizi aktif olarak sürdürmekteyiz. Birçok mobilya modellerinin satışını yaptığımız gibi, birçok müşterimize mobilyaların ve koltuk takımları uyumu dekoratif tasarımlar oluşturma konusunda da danışmanlık hizmeti vermiş bulunmaktayız. Mobilya fiyatları olarak da piyasa fiyatlarının çok çok altında rakamlarla ev dekorasyonlarını hazırlamalarını yardımcı olmaktayız.

İstanbul Maltepe ‘de 20 yıl önce kurulan All Home Avm kurulduğu ilk günden beri üstün kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışından ödün vermeyen çizgisiyle kısa sürede beğeni kazanmış, geniş ürün yelpazesi ve uygun ödeme koşullarıyla müşteri kitlesini hızla artırmıştır.

Yatak Odası Takımı Modelleri

Yatak odası takımı modeli seçiminde sürgülü kapılı modeller daha çok tercih edilir. Yatak odası dar olanlar için sürgülü kapılı modeller yer kaplamaması açından daha çok kullanışlı olmaktadır. Ve bu takımlarda spor modeller daha çok yer alıyor. Sürgülü kapılı modellerin aynalı olması tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Evini daha klasik tasarlamak isteyenler için kapaklı dolaplı modeller tercih edilmektedir. Sürgülü kapaklı yatak odası takımlarında da klasik modeller bulunuyor. Yatak odası takımı seçerken klasik çok gösterişli modeller olduğu gibi daha sade ve klasik modellerin de olduğu görülmektedir.

Yatak odasında genellikle açık renkler ve ayna çok tercih edildiği için yatak odası modellerinde bu özellikler daha ağırlıklı kullanılmaktadır. Yatak odası takımı seçimlerinde görsel güzelliğin yanı sıra kullanışlı olup olmamasına özen gösterilmektedir.

Yatak odası takımları için All home Avm yatak maltepe yazarak da ürünlerimizi görebilirsiniz.

Firmamız yatak odası takımları dışında masa, sandalye, koltuk,  halı, kilim, kesme halı, aksesuar, baza, baza başlığı olmak üzere pek çok ürün yelpazesine sahiptir. Dilerseniz Maltepe mağazamıza gelerek, ürünleri görerek alabilir veya http://www.allhomeavm.com/ web sitemize tıklayarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünle ilgili sormak istediğiniz her şey için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bağdat cd.No:401/A Maltepe İstanbul (Maltepe Merkez Cami Karşısı)

0 216 383 77 61 — 0 532 373 96 02