BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Uluslararası Evden Eve Nakliyat İşi Nasıl Yapılmaktadır?

Uluslararası Evden Eve Nakliyat İşi Nasıl Yapılmaktadır?

Uluslararası evden eve nakliyat fiyatlandırılması evden eve nakliyattan biraz daha farklıdır.  Uluslararası nakliyatta ücretsiz keşif yapıldığı zaman eşyaların içeriği, cinsi, paketleme, taşınması ve hizmet tarihleri ile ilgili ayrıntılarla bilgilendirilir. Fiyatlandırılma hesaplanırken metreküp bazlı fiyatlarla, eşyaları kapladığı alana göre ücretlendirilir.

Ücretsiz keşif sayesinde nakliyat firması taleplerinizi en iyi ve etkili şekilde değerlendirir. Uluslararası taşımada her türlü nakliye, gümrükleme, paketleme, eve teslimi ve evde kolilerin açılması, mobilyaların yerleştirilmesi ve demonte edilen mobilyaların yeniden monte edilmesi titiz bir şekilde yapılır.

Türkiye’de yurt dışına yapılan hizmetlerin aynısı yurt dışından Türkiye’ye gelişlerde de aynı hizmetler verilmektedir. Profesyonel uluslararası evden eve nakliyat firması  nakliyat varış noktalarında iş ortağı olan profesyonel acente ve firmalarla işbirliği yapmakta ve bu da tüm dünya ülkelerinden veya Türkiye’deki adreslerden teslim aldığı eşyaları, varış noktasında ki adreslere güvenli bir biçimde teslimat yapabilmesini sağlarlar.