BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Ümraniye Oto Ekspertiz

Ümraniye Oto Ekspertiz

https://www.otoekspertizumraniye.com/umraniye-oto-ekspertiz-blog/Ümraniye Oto Ekspertiz firması İstanbul ‘da kaliteli ve tarafsız bir şekilde hizmet vermektedir. Aracınızın test işlemleri profesyonel çalışanlar aracılığıyla yüzde yüz doğruluk ile gerçekleştirilmektedir. Test işlemleri mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde yapılır ve sizlere ayrıntılı bir rapor hazırlanarak sunumu yapılır. Hizmet vermiş olduğu paketler şu şekildedir:

  • Boya Kaporta Ekspertiz Hizmet Paketi
  • Motor Mekanik Ekspertiz Hizmet Paketi
  • Full + Full Ekspertiz Hizmet Paketi

Oto Ekspertiz Ümraniye firması, uygun fiyatlar ile müşterilerine hizmet vermektedir. Oluşturulmuş olan bağlantı metni üzerine https://otoekspertizumraniye.com tıklayarak oto ekspertiz hizmetleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

www.otoekspertizumraniye.com

0216 365 01 06

Oto Ekspertiz Ümraniye Firması hizmetlerinin en önemlilerinden biri yanal kayma testidir. Bu test güvenli sürüş unsurlarından biridir. Ön ve arka dingillerde ki TOE açılarını çok kısa zaman içinde test eden makinedir.

Aracın 1 km’lik bir yolda direksiyona müdahale edilmeden bırakıldığı zaman meydana gelebilecek sapma mesafesini hesaplayarak belirlemektedir.

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması

Ekspertiz Firması satın aldığınız yeni arabanın ya da 2. el aracın rot ayarlarını doğru bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol ederek, sizlere rapor eder. Basit bir işlem gibi gözükse de bu test, gelişen son teknolojik cihazlarla aracın ön ve arka dingili yürüme hızındaki platformdan geçmesi ile sağlanmaktadır.

Bizimle iletişime geçerek yanal kayma  testi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylelikle isterseniz size uygun oto ekspertiz kampanyalarımızdan yararlanarak aracınıza genel oto ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Veya https://www.otoekspertizumraniye.com/ web sitesinin linkine tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Ekspertiz Testleri

Motor performans testi dinamometre cihazı kullanılarak yapılmaktadır. Dinamometre manuel, otomatik şanzımanlı önden çekişli veya arkadan çekişli araçlarda motorun gücünü ve torkunu ölçmeye yarayan cihazdır.

Motor beyni arıza kontrolü, şanzıman beyni arıza kontrolü, ABS beyni arıza kontrolü, Airbag beyni arıza kontrolü ve aynı zamanda elektronik aksam arıza kontrolü yapılarak arıza kaydı varsa ortaya çıkar.

Hatta motordaki en ufak düzensizlikleri dahi grafiklerle gösterir. Ayrıca bu grafiklerde ateşleme sistemini ve yakıt emme sistemini de görmekte mümkündür. Modifikasyon öncesi ve sonrası ölçümler sayesinde yapılan işlemlerden kazanılan gücü tespit ediyoruz