BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Ankara Ülkü Kız Yurdu Hakkında Bilgi

Ankara Ülkü Kız Yurdu Hakkında Bilgi

Ankara Ülkü Kız Yurdu, yüksek öğrenim öğrencileri için kurulduğu günden beri konforlu ve kaliteli bir yurt hizmeti sunmaktadır. Ulaşımı çok rahat ve pek çok üniversiteye yakındır.

Ankara Kız Yurdu Hizmetleri; Yurtta, 24 saat ısınma ve su imkanı, wireless internet hizmeti, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servis hizmeti, güvenlik hizmeti, odaların ve ortak mekanların temizliği, müstakil bağımsız bahçe imkanı gibi Ülkü Kız Yurdu’ nun hizmetleri vardır.

Özellikle aileler şehir dışında üniversite kazanan çocuklarının kalacakları yer için endişe etmektedirler. Öğrencilerin yemek, temizlik ve konaklama gibi zorunlu ihtiyaçlarını konforlu bir şekilde sağlandığı için ailelerin içi rahat olur.

Yurt ile ilgili detaylı bir bilgi için bağlantı üzerine tıklayabilir ve detaylı bir incelemede bulunabilirsiniz. Ankara Kız Öğrenci Yurdu Odaları görmek için linke tıklayınız.

Ankara Ülkü Kız Yurdu

Özelikle çocuklarını okuması için yuvalarından uzak bir yere gönderen aileler için bu durum, hem endişe verici hem de güvenli bir yer bulamama korkusudur. Ailelerin ilk önceliği güvenliği ve zorunlu ihtiyaçlarının konforlu bir şekilde sağlanmasıdır. Bu sayede öğrenciler derslerine daha iyi zaman ayırdıkları için verimli bir şekilde ders çalışabilirler. Bütün bu kriterlere uyan yurtlardan biri olan Ankara Kız Öğrenci Yurdu, tüm öğrencilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara’da yurt denildiğinde akla ilk gelen yurtlardan biridir. Profesyonel ve kaliteli hizmetler ile kız öğrencilerine ev ortamı sunmaktadır.

Yurtların Avantajları

Bu avantajlardan bazıları şunlardır;

  • Yurdun bulunmuş olduğu sokak boyunca Francise Cafeler, kurslar, mağazalar, eğitim kurumları bulunmaktadır.
  • Havaalanına ve otogara kolay ulaşım imkanına sahiptir.
  • Metroya 100 adım uzaklığındadır.
  • Güven Hastanesine yürüme mesafesinde bulunmaktadır.
  • Tüm semtlere giden otobüslerin ilk durağına 2 dakika mesafededir.
  • TED Üniversitesi 200m mesafededir.

Aynı zamanda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisi yurt tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca odalarda wifi, sıcak su ve her öğrenci için çalışma masası bulunmaktadır. Yurt çalışanları tarafından odaların ve ortak alanların temizliği büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Hatta yurt hakkında detaylı bilgi elde etmek için bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz. Böylelikle ilgili web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.