BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Böcek ve Haşere Sokmalarına Karşı Önlemler

Böcek ve Haşere Sokmalarına Karşı Önlemler

Böcek ve Haşere Sokmalarında Karşı Önlemler; Genelden yaz mevsiminde açık renkli giysileri tercih ederiz. Beyaz, krem, bej, mavi veya sarı renkli giysileri tercih ederseniz böcekler sizi rahat bırakacaktır.  İnce, ama kolları ve bacakları kapayan giysiler giymekte yarar vardır.

Böcek ve Haşere Sokmalarına Karşı Önlemler

Yüzünüze, ellerinize ve kollarınıza lavanta veya karanfil yağı sürerseniz, sinek ve böceklerin size yaklaşmasını engellemiş olacaksınız.  500 ml yüksek kalitede zeytinyağına 5 damla uçucu  lavanta ya da karanfil yağını karıştırıp, bu yağı masaj yaparak açık bölgelerinize yedirin. Alkol kokusunu da sinek ve böcekler sevmezler. Hazırladığınız bu yağ karışımı vücudunuza sürebilirsiniz. Itır otu yapraklarını avucunuzda biraz ezdikten sonra, bu yapraklarla kol ve bacaklarınızı ovun. Çünkü ıtır otu kokusunu çoğu sinek sevmez.

Sct İlaçlama

Böcek ilaçlama hizmeti alarak da böcek sokmalarını engelleyebilirsiniz. Esenler böcek ilaçlama firması ile irtibata geçerek bulunduğunuz evi ilaçlatabilirsiniz.

En Kaliteli Haşere İlaçlama denildiğinde akla ilk olarak Sct İlaçlama gelmektedir. Bilgi almak için Sct İlaçlama ile iletişime geçebilirsiniz. Sct Haşere İlaçlama; İstanbul’un bir çok ilçesinde haşere ve böcekle mücadele etmeniz konusunda size yardımcı olur. Özellikle  böceklerin vereceği zararlardan kurtulmak için hemen Ümraniye Böcek İlaçlama firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Böcek İlaçlama

Haşere ve böceklere karşı verilen profesyonel hizmetlerde sizlerin memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir. Bu sayede Sct Böcek ve Haşere Kontrol Hizmetleri ile bu gibi can sıkıcı durumlardan kurtulabilirsiniz. Sct Böcek İlaçlama; müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak amacıyla personellerine düzenli eğitimler düzenlemektedir. Hatta eğitimli personelleri sayesinde kısa süre içerisinde böcek istilasından kurtulabilirsiniz. Son teknoloji cihazları ve alanında uzman personelleri ile Sct Böcek ve Haşere Kontrol Hizmetleri yanınızdadır.

Firma Ümraniye’de faaliyet göstermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Firma öncelikli olarak haşere ilaçlama ve zararlıları kontrol altına alma konularında çevreci ilkeler benimsemiştir. Özellikle köklü bir yapı ile genç dinamik personel kadrosuna sahip bir kuruluştur. Sağlık Bakanlığı izni, biyosidal uygulama sertifikaları ve periyodik gözetim ve denetimlerden geçerek sınıfında alışılmış yöntemlerden sıyrılarak bu sayede özgün yöntemler ile müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır.

Detaylı bilgi ve ilaçlama hizmeti için Sct Böcek İlaçlama Ümraniye‘de yer almaktadır.

Yaman Evler Mah, 43, Şadırvan Sk., 34762 Ümraniye/İstanbul

(0216) 329 09 05