BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

En Kaliteli Asansörler

En Kaliteli Asansörler

En Kaliteli Asansörler için hemen Forces Makina ile irtibata geçebilirsiniz. Forces 2010 yılından bu güne kadar kalite odaklı yaklaşım doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Böylelikle teknolojik gelişmelere açık olan asansör sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde hizmet sürecinin her aşamasında siz değerli müşterileri için kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Forces asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak imalatı yapılmaktadır.

Forces Makina asansör firması bünyesinde birbirinden farklı kategoride imalatı yapılan asansör çeşidi mevcuttur. Bunlar yük asansörleri, araç asansörleri, makaslı lift ve asansörleri, makaslı yük platformu, engelli asansörü, katlı otopark, araç platformu, araç otopark sistemi ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Hatta asansör çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için https://www.forcesmakina.com/ linkine tıklayabilirsiniz. Böylece web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Yük Asansörü Özellikleri

Çok ağır eşyaların yüksek katlı binalarda katlar arasında taşınması işlemini yük asansörü gerçekleştirmektedir. Tek kolonlu, çift kolonlu ve dört kolonlu olmak üzere farklı yük asansörü tipi vardır. Ayrıca alışveriş merkezleri, depolar, hastaneler, yüksek katlı binalar ve  vb. gibi yük taşıma işlerinin fazla olduğu alanlarda çoğunlukla tercih edilmektedir.

Yük asansörü üretimi ve satışı yapan firma, 2010 yılından bu zamana kadar kaliteli ve emniyetli olarak üretilmiş olan asansörleriyle sektöründe başarıya ulaşmayı başarmıştır.

Forces Makina irtibat adresi aşağıdaki gibidir:

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

En Kaliteli Asansörler

Hidrolik yük asansörü, halatlı yük asansörü gibi yük asansörlerinin çeşitleri bulunmaktadır. Forces Makina yük asansörü ile yükünüzü veya araç asansörü ile araçları bir seviyeden diğer bir seviyeye basit ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Böylelikle sizlere çözüm oluşturacak asansörler üretmektedir. Aynı zamanda yük asansörlerinizi projelendirerek ayrıca teklif de vermektedir. Teklif formunu hazırlayabilmek için asansörün ebadı, yük kapasitesi, minimum ve maksimum yüksekliğinin bilinmesi gerekmektedir.  Sonra en uygun sisteme sizinle birlikte karar verilmektedir. Temel üzerine ya da temel içerisine asansörlerin montajı yapılmaktadır. Hidrolik yük asansörü ve halatlı yük asansörünün her ton ve her ebatta özel olarak imalatı yapılmaktadır.