BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

İkonik Tasarım Küpe

İkonik Tasarım Küpe

Canan Yolaç uzun yıllar farklı alanlarda yapmış olduğu çalışmalardan sonra kendi markasını yaratmaya karar vermiştir. cananyolacstamboul markası mistik ve ikonik tasarımlardan oluşmaktadır. Canan Yolaç iş seyahatlerinde ki deneyimleri ve mistik dünya seyahatlerinin içsel dönüşümlerinden ilham almıştır. Ve bunu tasarımlarına en güzel bir şekilde yansıtmayı başarmıştır.

Kolye, bileklik, bronş, küpe, yüzük, kol düğmeleri , tasma gibi pek çok ürün çeşidini kendi tasarımlarıyla sizlere ışıltı ve zarafet katmak için tasarlamaya başlamıştır. Mistik tasarım yüzük bunlardan biridir.

Kadınların sevdiği aksesuarlardan biri olan takılar, her kadının severek taktığı ve her kadına ayrı bir zarafet ve  değer katan ürünlerdir.  Giyilen her kıyafet takı ile bir başka durur çünkü. Aynı zamanda kadının kişiliğini yansıtan ayrı bir parçadır. Özellikle  böyle özel tasarımlar paha biçilemez. Bazı kadına büyük halka küpeler çok yakışır. Ve baktığımız an onu tamamlamış hissini verir. Bazısına da küçük minicik bir küpe çok yakışır. Bazen küçücük bir takı bir bakmışsınız kombininizin eşsiz bir parçası olmuştur. Bu yüzden kadınlar için takı vazgeçilmezdir. Öyle ki artık kadınlar kadar artık erkeklerinde bileklik, yüzük, küpe taktığını görmekteyiz. Ayrıca kol düğmelerini de unutmamak gerekir.

Canan Yolaç takı tasarlarken erkekleri de düşünerek kol düğmeleri tasarlamaya başlamıştır. Kadınlar biliyoruz ki erkeklerden etkilenirken pek çok unsura dikkat ederler. Dolayısıyla takı hem erkek hem de kadın için en çok kullanılan ve tercih edilen ürünlerden biridir.

Özellikle Canan Yolaç’ın ikonik tasarım küpe ve ikonik tasarım bileklik kategorisindeki ürünleri çok fazla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra mistik tasarım yüzükler, mistik tasarım bileklik, mitolojik tasarım kolye gibi çok farkıl modelleri de bulabilirsiniz.

Canan Yolaç mistik ve ikonik tasarımları ile cananyolacstamboul markasını keşfetmeye başlayın.  Markanın mistik tarzını en güzel bir şekilde yansıtan cananyolacstamboul  küpe, bileklik, kolye koleksiyonundan seçeceğiniz parçalar ile günün her anında şıklığın ve zarafetin tadını çıkarın. Seçkin cananyolacstamboul  tasarım koleksiyonunda her kadının zevkine  hitap edecek  küpe, kolye, bileklik modellerini inceleyebilir veya online alışveriş yapabilirsiniz.