BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Kurtköy Oto Ekspertiz

Kurtköy Oto Ekspertiz

Bazen aldığınız araç sandığınız araç olmayabilir. Ayrıca sahte rapor düzenleyen veya satıcıyla anlaşmalı dolandırıcı ekspertizlere dikkat edin! Çünkü aldığınız araç çekme belgeli ya da pert olabilir! Bundan dolayı herhangi bir sorun yaşamamak için, kendi işinde profesyonel oto ekspertiz firmaları ile çalışmanızı öneririz.

Aynı zamanda dış görünüşünde herhangi bir sorun olmadığını düşünerek aldığınız araçlarda bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle iç aksamlarında kazası olduğu için değişen parçalar ve belirsiz alanlarda boyalarında sorun olması sizin bilinciniz dışında yatırım yapmanıza neden olabilmektedir. Çünkü aldığınız eksper hizmeti aracı alıp almamanız konusunda yardımcı olmakta ve size yol göstermektedir. Tarafsız ekspertiz raporu için hemen iletişime geçiniz.

Yetkili ve Etkili Oto Ekspertiz. Kurtköy oto ekspertiz olarak ayrıca tüm testlerimizi eğitimli profesyonel kadromuzla hızlıca yapıyoruz.

RAPORUNUZ 30 DAKİKADA HAZIRLANIR!

Aynı zamanda tecrübeli, dinamik ve çalışma ahlakı olan genç bir ekibiz, teknolojiyi yakından takip ederek sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.