BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Uygar Çember Ltd. Şti.

Uygar Çember Ltd. Şti.

Uygar Çember , çemberleme sektöründe faaliyet göstermektedir. Çemberleme makinaları ve polyester çember, çelik çember, kompozit çember vb. yardımcı ürünler ile birlikte, sektörde en çok kullanılan tam otomatik çember makinaları, yarı otomatik çember makinası, şarjlı çember makinası ürünlerinin ithalat ve satışını gerçekleştirmektedir.

Polyester Çember yada diğer adıyla PET çember olarak bilinen ürünümüz, Otomatik ve Manuel makineler için uygun olup Avrupa standartlarına uygun üretilmiştir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen ölçülerde çember üretimi yapılabilir.9mm den 32 mm genişliğe, 0,50 mm den 1,27 kalınlığa, geniş bir ebat aralığında polyester çember bulunmaktadır, çember siparişi vermek için arayınız.

PET Çember son derece dayanıklıdır, sınırlı uzama kapasitesi olduğundan dolayı çelik çemberlemeye iyi bir alternatifdir. Ani ısı değişikliği olduğu durumlarda değişmez ve ultraviyole ışınlar tarafından etkilenmez. PET Çemberleme, paket işlemenin her aşamasında sabit gerginliği garantiler, bu nedenle taşıma sırasında mutlak güvenlik koşullarını sağlamaktadır.

Polyester Çember Sistemi, paslanmaya karşı dayanıklıdır ve kullanımı kolaydır, bu nedenle işleyici için maksimum kullanım kolaylığı garanti eder. Aynı zamanda otomatik çemberleme ekipmanlarında kullanılabilir. 9mm den 32 mm genişliğe, 0,50 mm den 1,27 kalınlığa, geniş bir ebat aralığında polyester çember bulunmaktadır.

Yılların verdiği bilgi ve birikimle, müşterilerimizin paketleme gereksinimleri için teknik açıdan en uygun öğeyi seçebiliyor ve müşterimizi yönlendirebiliyoruz. Polyester Çember ihtiyaçlarınız için size fiyat teklifi verebilir, numune gönderebilir, fabrikanızda veya üretim tesisinizde keşif yapabilir ve sizin için en uygun polyester çember hangisi olacak bunu tespit edebiliriz. Polyester Çember konusunda daha ayrıntılı bilgi almak için, Müşteri Temsilcilerimizi aramanızı tavsiye ederiz. Yılların verdiği bilgi ve birikim, seçkin ve kaliteli polyester çember çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.