BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi

Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi

Savaş Ev Ofis Taşıma; İstanbul ve çevre ilçelerinde nakliyat hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Uzun yıllardır vermiş olduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini sağlamak adına bir çok çalışma yapmaktadır. Çalışmalarından bazıları ise şu şekildedir: Temiz nakliyat araçları ile nakliye hizmeti vermekte ve personellerini müşteri ilişkileri hususunda geliştirmektedir. Bu sayede güler yüzlü ve müşterileri ile güzel ilişkiler kuran personellere sahip olmayı başarmıştır.

Müşterilerinin memnuniyeti ile İstanbul ve çevresinde nakliyat alanında adını duyurmuş ve bir çok müşteriye sahip olmayı başarmıştır. İstanbul’da nakliyat hizmeti almak için müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Ekspertiz evinizde gerekli incelemeleri yaparak sizlere ekonomik fiyatları sunacaktır.

Savaş evden eve nakliyat olarak katılacağınız her türlü yurt içi yurt dışı fuar, seminer ve benzeri organizasyonların bütün aşamalarında yanınızda yer alarak sizi değerli müşterilerinizle buluşturuyoruz. Fuar taşımacılığının çok uzun ve karmaşık olması sebebiyle daha önce bu işleri defalarca yapmış olan kişilerle çalışmak fuarın daha rahat geçmesine olanak sağlayacaktır. Savaş Moving firması kurulduğu bugünden yana fuar taşıma hizmeti vererek bu hizmetin en önde gelen firmalarından birisi olmayı başarmıştır. Fuarda kullanacağınız stant malzemelerinin çok ve kurulması zor olması sebebiyle Savaş Nakliyat bünyesinde bulundurduğu stant kurma işinde deneyimli çalışanlarıyla standınız en hızlı şekilde kurar ve fuar sonunda toplanması yapılarak istemiş olduğunuz adrese teslimini en hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Yine fuarda kullanacağınız eşyalarını güvence altına almak ve mağduriyetinizi önlemek için bütün eşyalarınızın sigortası yapılır.

Savaş Nakliyat güvencesiyle değerli eşyalarınızı muhafaza ettiğiniz kasalarınız yıllardır tanıdığımız ve dürüst çalışanlarımızla istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Taşınan kasanın zarar görmesi durumunda kilitlenmesi ve daha büyük kayıplara yol açabilir. Savaş Nakliyat olarak para kasası taşıma hizmetinde son derece tecrübeli ekiple çalışarak bu tür kayıpların önüne geçiyoruz. Her ihtimale karşın yine para kasanızın içindekilerle birlikte sigortası yapılır. Artık para kasanız ve içindekiler evinizde ki kadar Savaş nakliyat ayrıcalığıyla güvendedir.

Ataşehir evden eve nakliyat gibi kurumsal firmalardan hizmet almak için iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.