BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Dr Oto Ekspertiz Firması Hakkında

Dr Oto Ekspertiz Firması Hakkında

Dr oto ekspertiz firması; İstanbul’un hemen her bölgesinde araç ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına son teknolojileri kullanmakta ve personellerine her daim eğitimler vermektedir. Her biri alanında uzman personelleri ile de kaliteli araç ekspertiz  hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Dr Oto Ekspertiz Firması

 2. el araç satın almak isteyen kişiler aracın değişen parçasını, boyasını, kaportasını, motor testini, beyin testini ve fren testini hızlı bir şekilde yaptırabilmektedir. Tüm incelemelerin yapılması sonucunda yazılı bir rapor oluşturulmaktadır. Bu rapor uzman personeller tarafından sözlü bir şekilde de aktarılmaktadır. Kişi aracı alıp almama konusunda daha güvenli ve bilinçli bir karar verir.

Kurumsal bir şekilde çalışmalar gerçekleştiren Dr ekspertiz; oto ekspertiz alanında sektörünün tüm ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamaktadır. 9 yılı aşkın süredir sektörden sektörün içerisinde yer alan Dr oto ekspertiz Ümraniye; profesyonel ve eğitimli ekspertiz uzmanları ile tamamen müşteri odaklı misyonu ile kaliteli ve kusursuz hizmetler vermektedir. Tüm arabaların marka ve modellerini tek çatı altında güvenli bir şekilde ekspertiz yapmaktadır.

Dr oto ekspertiz; fren testi, beyin testi, motor testi, yanal kayma testi, dyno testi, obd testi, arıza testi, alt kontrol testi, süspansiyon testi, lastik derinlik testi, boya ve kaporta testi ile kapsamlı bir inceleme ile araçla ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Dr ekspertiz; size tarafsız, güvenilir ve profesyonel hizmetler vererek sizin karar vermenize fayda sağlamaktadır. https://www.drekspertiz.com/ linke tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Araç Ekspertiz

Sürekli olarak yeni model araçların piyasaya sürülüyor olması ikinci el piyasasını da canlı tutmaktadır. İkinci el araba alırken en önemli husus oto ekspertiz yapılmasıdır. Ekspertiz; arabanın her açıdan incelenmesi olarak tanımlanmaktadır. Bu incelemeler kapsamına; araç içi ve dışı elektronik aksam incelemesi, motor mekanik kontrolleri, mekanik alt kontroller, yasal sorgulama ve hasar kayıtları yapılmakta ve test sürüşü yapılmaktadır. Bu sayede bir arabayı satın almadan önce detaylı bir şekilde incelenmelidir.  Böylece aracın kesinlikle tanınması gerektiğinin üzerinde durulmalıdır. Bu hem güvenli bir sürüş bakımından hemde güvenli bir alışveriş sağlamak açısından önemlidir.

Araçta bulunan arızalar satın alınmadan önce bilinirse bu sorunlar giderilebilmektedir. Bu sayede daha güvenli bir sürüşe zemin hazırlamaktadır. Aynı zamanda arabayı satan kişinin talep ettiği ücret araçtaki sorunlar göz önünde bulundurularak değerlendirilmektedir. Bu sebeple ekspertizin kalitesi ve yapacağı işlemler de önemlidir. İşinin ehli olan ustalar tarafından yapılması gerekmektedir. Sizlere tavsiye edebileceğimiz bir firma olan Dr Oto Araç Ekspertiz sizlere en iyi ve kaliteli bir hizmeti verecektir.