BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Dr Oto Ekspertiz Ümraniye Şubesi

Dr Oto Ekspertiz Ümraniye Şubesi

Dr Oto Ekspertiz ‘in İstanbul’un hemen hemen her yerinde bayisi bulunmaktadır. Aynı zamanda İstanbul’un Ümraniye ilçesinde de ekspertiz hizmeti vermektedir. Profesyonel ve uzman ekipler ile çalışan Ümraniye oto ekspertiz, oto ekspertiz konusunda sizlere detaylı rapor sunmaktadır.

Oto ekspertiz ümraniye firması, ekspertiz alanında sizin beklentinizi en kaliteli şekilde karşılayabilmek ve bu alanda farklı ihtiyaçlara farklı yanıtlar verebilmektedir. Her geçen gün gelişen ve büyüyen Dr ekspertiz sizlere farklı olanaklar sunmaya devam etmektedir. Aynı zamanda sektöründe lider konumlarda olmayı hedeflemektedir. Profesyonel ekibi ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile kaliteli hizmet almak için hemen irtibata geçebilirsiniz

Ümraniye oto ekspertiz olarak, aracınızın testlerini en kısa sürede çok fazla bekletmeden yapmaktayız. Bu hizmetten almak için bağlantıya tıklayınız.  Böylece detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dr Oto Ekspertiz Firması

Özellikle düşük maliyetlerle alabileceğiniz bu rapor sayesinde satın almayı düşündüğünüz araç hakkında bilgi sahibi olarak gereğinden fazla ücret ödememiş olmanız Dr oto ekspertiz’i onure etmektedir. Dr ekspertizin herhangi bir galeri veya araç satış kurumuyla bağlantısı yoktur. Başka bir deyişle alanında uzman ekibi ile siz değerli müşterilerinin bilgilenmesini sağlamaktadır. Üstelik bu bilgiler doğrultusunda ‘doğru aracı doğru fiyata’ sloganıyla çıktığı bu yolda sizlerin tasarruflarınızı güvence altına alma hedefinden mutluluk duymaktadır. Böylece Dr oto ekspertiz yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dr Ümraniye oto ekspertiz firması araç alım satımlarınızda Türkiye’nin ilk TSE Belgesine sahiptir. Aynı zamanda güvenilir ve detaylı incelemeyi en yeni teknik donanımlara sahip araç ve gereçler ile gerçekleştiren firmadır.

Araçlara yapılan bakımları veya değişen parçaları kimi zaman anlamak oldukça zordur.  Hele ki yeni bir araç satın alacaksınız ve sizin için ciddi olan bir yatırım yapacaksınız ne ile karşı karşıya olduğunuzu anlamak istersiniz bu durum herkes için aynıdır. Detaylı bilgi için https://www.otoekspertizumraniye.com/ linki tıklayınız.

Araç Ekspertiz Testleri

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Ümraniye oto ekspertiz firması, yaygın bayi ağı ile en iyi şekilde ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Daha ayrıntılı Bilgi ve Danışmanlık için Firma ile irtibata geçebilirsiniz.