BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Kaliteli İlaçlama Hakkında

Kaliteli İlaçlama Hakkında

Kaliteli İlaçlama Hakkında bilgi almak için Sct ilaçlama ile iletişime geçebilirsiniz. Her türlü alanda profesyonel ilaçlama teknikleri ile hizmet vermektedir. Bu sayede canınızı sıkan her türlü böcek ve haşereden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Alanında uzman personelleri ve son teknoloji cihazları ile böceklerin kaynağı belirlenerek ilaçlama işlemini gerçekleştirir. Ev, ofis, okul, restaurant ve bahçe gibi alanlarda ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Detaylı bir görüşme sonrasında fiyatlara da ulaşabilirsiniz.

Böcek İlaçlama teknikleri

Böcek ilaçlama teknikleri ile bu gibi durumlardan kesinlikle arınmak mümkündür. Ancak bu çalışmalar böcek ilaçlama konusunda uzman kişilerin öncelikle bölgede nasıl bir ilaçlamanın yapılması gerektiğinin; sıralı olarak uygulama şekillerini ve hava şartlarının da buna uyum sağlaması ile birlikte özellikle mevcut haşereye yönelik etki sağlayacak ilacın haşerenin biyolojisine uygun insektisitin kullanılması ile böcek ilaçlaması yapılmalıdır. Bina çevrelerine salyangoz-sülük için, kene ,çıyan,karınca v.b. İçin ve fare kontrol istasyonları için ayrı ayrı böcek ilaçlama ve fare ilaçlama çalışmaları yapılmalıdır. Bu gibi unsurlar bahçe ilaçlama için yeterli olan çalışmalardır. Bunu bilmekte fayda vardır; ev, ofis, depo ve apartman ilaçlaması yılda iki kere yapılırsa acil olmayan durumlar dışında haşere ile karşılaşma pek yaşanmaz. Bu şartlarda bahçe ve gıda imalatları yada cafe tarzı sosyal yaşam alanları dahil değildir. Bu yerlere daha yakın zaman dilimleri içerisinde bir periyodik böcek ilaçlama planı yapılmalıdır.

Kaliteli İlaçlama Hakkında

İlaçlama teknisyenlerimiz nereye bakacaklarını ve ne arayacaklarını bilirler. Evinizde servis sorumlusu ön inceleme yapacaktır. Bu sayede evinizi istila eden sayısız haşereyi bulacaktır. Bu sayede günlük yaşantınızı kesintiye uğratmayacağız.  SCT Ümraniye böcek ilaçlama servisi öncesi ve sonrası ile gerekli önlemlerde ekibimiz ile size her konuda yardımcı olacaktır.

Pest kontrol işlemlerindeki uygulamalar periyodik şekilde yapılmalıdır. İlaçlama yaptırdığınız firmadan kesinlikle pest kontrol raporları istenmelidir. Haşere ilaçlama ve böcek ilaçlamalarında hem kokusuz sıvı hemde yeni teknoloji ürün olan jel uygulaması yapılarak sorununuz kökten çözülecektir.

Detaylı bilgi ve ilaçlama hizmeti için Sct Ümraniye Böcek İlaçlama:

Yaman Evler Mah, 43, Şadırvan Sk., 34762 Ümraniye/İstanbul

(0216) 329 09 05