BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Beydağı Motors Bakırköy Kiralık Araç

Beydağı Motors Bakırköy Kiralık Araç

Beydağı Motors Bakırköy Kiralık Araç çalışma ofisi Bakırköy Sahili’nde yer almaktadır. Bakırköy ve çevresindeki ikamet eden kişiler araç kiralamak için çoğu zaman Beydağı Motors’u tercih etmektedir. Uygun kiralık araç fiyatları ve bakımlı temiz araçları ile müşterilerine daima kaliteli hizmet sunmaktadır. Klasik, spor, lüks ve ekonomik araçları ile her zevke ve ihtiyaca yönelik araç kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Çoğu zaman; günlük, haftalık, aylık ve yıllık araç kiralama seçeneklerinden faydalanan müşteriler Beydağı Motors ile bir sözleşme hazırlamaktadır. Araç kiralamak isteyen müşterilerin ehliyet ve kimliği ile gitmeleri yeterli olacaktır. Bu sayede kısa süre içerisinde istedikleri araca geçici olarak sahip olabilmektedirler. Ayrıntılı bilgi almak isterseniz eğer aşağıda bulunmakta olan telefon numaralarını arayarak Beydağı Motors firmasının müşteri yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Tel : 0212 570 74 44

Gsm : 0532 162 53 93

Email : beydagimotors@gmail.com

Kiralık Ticari Araçlar

Citroen Berlingo
Fiat Doblo
Ford Connect
Peugeot Partner
Renault Kangoo
Volkswagen Caddy
Hyundai Starex
Renault Trafic
Renault Master
Fiat Ducato

Ekonomik, Lüks, Spor, Ticari, VIP kategoride farklı model ve yıllara ait birçok aracımız bulunmaktadır. Adrese teslim rent a car hizmetimiz mevcuttur. Aynı şekilde gelecek tarihli İstanbul havaalanı kiralık araç teslim araç rezervasyonu da yapabilirsiniz. Ekonomik, lüks, orta lüks araçları ile araba kiralama hizmeti vermektedir. Araba kiralama hizmetleri; günlük, haftalık, aylık ve yıllık yapılabilmektedir. Filo kiralama gibi hizmetleri ile de firmalarına yeni araç almak yerine daha ekonomik bir şekilde filo kiralama hizmetinden faydalanılmaktadır. Beydağı Motors Bakırköy Kiralık Araç firmasından detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık araç için hizmetinizdeyiz. Beydağı Motors ile hızlı ve güvenli bir şekilde araç kiralamanız mümkündür. Ekonomik fiyatları ile müşterilerin memnuniyetini kazanan Beydağı Motors uzun yıllardır araç kiralama sektöründe hizmet vermektedir. Bu sayede araç kiralama sektöründe kalitesi ile adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Beydağı Motors’dan araç kiralamak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirsiniz.

Bakırköy ve İstanbul’un bir çok ilçesinde kiralık araç hizmeti veren Beydağı Motors; araçlarını temiz olarak size teslim etmektedir. Aynı zamanda gerekli kontrollerini de yaptırmaktadır.