BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Bursa’da Ünlü Mobilyacı

Bursa’da Ünlü Mobilyacı

Mobilyanız İnegölden; inegöl mobilyası ile adını duyurmuş ünlü köklü bir firmadır. İnegöl Mobilyası Türkiye’de ve dünyada bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Herkesin beğenerek ve isteyerek kullandığı en kaliteli mobilyaları sunmaktadır. Mobilyanız İnegölden; günümüz dünya mobilya sektörünü takip ederek kaliteli ve en trend mobilya ürünlerini piyasaya sürmektedir.

Çünkü İnegöl koltuk takımları ile tanınmış bir firma olan Mobilyanız İnegölden; Bursa’nın İnegöl ilçesinde uzun senelerdir hizmet veren köklü bir firmadır. Koltuk takımları, yatak odası takımları, yemek odası takımları, duvar üniteleri, çocuk ve genç odası takımları gibi bir çok kategoride yüzlerce ürüne sahiptir.

Bursa’da Ünlü Mobilyacı

İhtiyacınız olan inegöl mobilya ürünü online web sitesi üzerinden seçebileceğiniz gibi İnegöl’de bulunan mobilya showroomunu da ziyaret edebilirsiniz. Seçtiğiniz pek çok üründe kumaş türü ve kumaş rengi değişikliği yaptırabilmeniz de mümkündür. Bu sayede tercih ettiğiniz ürünün rengi ev dekorasyonunuza kolay bir şekilde uyum sağlayabilir. Aynı zamanda evinize gelen konuklarınızın da gözlerini kamaştırabilirsiniz. İnegöl mobilya ürünleriyle ilgili detaylı bilgi için müşteri temsilcileri ile kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz.

Mahmudiye Mah. Ertuğrulgazi Cd. No:86/1, İnegöl / Bursa

Tel 1: 0 546 692 02 15

Tel 2: 0 224 712 02 15

Ürünlerle ilgili bilgi almak için: inegöl mobilya firmaları arasında önemli bir yeri olan mobilyanız inegölden detaylı bilgi ve sipariş için müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.