BİLLGİ

Her konuda bilgi portalı

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama Hizmeti

Rumeli nakliyat olarak bizler, uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile İstanbul’un tüm bölgelerine eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Avrupa standartlarına uygun depolarımız sayesinde eşyalarınız tamamen tüm olası yangın, hırsızlık, su baskını gibi kötü durumlara karşı sigorta yapılarak, güvenli alanlarda saklanmaktadır.

Evinizi taşımaya karar verdiğinizde, geçici bir görev çıktığında, yurt dışına gitmek zorunda kaldığınızda eşyalarınızı güvenli bir alana bırakarak fazladan kira, elektrik, su, doğal gaz faturası ödemeden eşya depolama hizmeti ile eşyalarınızı bizim gibi profesyonel ellere teslim ederek bütün yüklerinizden kurtulabilirsiniz. Firmamız tarafından evlerde ve ofislerde kullanılmayan eşyalar özenle paketlenmiş bir şekilde muhafaza edilmektedir. Böylelikle depolanacak eşyalarınızın zarar görmesi veya deforme olması engellenmiş olur. Eşyalarınız ister eski isterse maddi değeri yüksek olsun bütün eşyalarınızı muhafaza etmekteyiz.

Rumeli nakliyat, eşya depolama hizmeti ile ev yada iş yerinizi sıkışık ve karmaşık hale getiren eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklamanızı sağlamaktadır. Firmamız sadece ev eşyalarının değil ofis eşyalarının, spor malzemelerinin, evraklarınızın, hobi ürünlerinizin ve daha depolanabilecek bütün eşyalarınızın güvenli biçimde depolanmasını sağlar. Uzman ekibimiz, eşyalarınızın miktarına göre size bir alan tahsili yapar ve 1+0, 1+1, 2+1 gibi farklı genişlikte depo alanları sunar. Eşyalarınız depolama alanına taşınmadan önce sigorta yapılarak güvence altına alınmaktadır. Ayrıca depolama alanlarımız yangın, hırsızlık, su baskını gibi kötü durumlara karşı korumalıdır. Depolarımız kemirgen ve haşerelere karşı da düzenli bir şekilde ilaçlanmaktadır.

Eşyalarınız başka birinin eşyalarıyla karışmaz. Çünkü size ayrılmış özel odalarda eşyalarınız saklanır ve belli aralıklarla sayım yapılarak kontrol edilir. Eşyalarınız depolama alanına taşınmadan önce kraft kağıtlar ve havalı naylon kullanılarak paketlenmektedir. Böylece tozlanmaya karşı korunma sağlanmış olur. Monte durumundaki eşyalarınız demonte edilerek, güvenli bir şekilde saklanır ve yeni adrese taşıyacağınız zaman eşyalarınız yeniden monte edilerek yerleştirme hizmeti sağlanmaktadır.

Eşyalarınız için eşya depolama hizmetini, siz istediğiniz süre boyunca ve dilediğiniz tarihte teslim alabilirsiniz. Yeni taşınacağınız yer şehir içi yada şehir dışı farketmeksizin nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınız adresinize teslim edilmektedir. Eşyalarınız, depolama sürecinde herhangi bir şekilde hasar görmüşse sigorta tarafından hasarınız karşılanmaktadır.